Agroturystyka Red Lion Farm – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne “Red Lion Farm” znajduje się w miejscowości Redliny. Harmonia, relaks, witalność otaczającej przyrody, ogromna zielona przestrzeń i błękit otwartego nieba to naturalne bogactwo, które uszczęśliwia Gości tego gospodarstwa. W tym ośrodku wypoczynkowym panują doskonałe warunki do zorganizowania wczasów nad Bałtykiem. Okoliczne lasy zapraszają na grzybobranie, a jeziorka na ryby.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Redlinach

Redliny – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Świerzno. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 28 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...