Agroturystyka Ośrodek Na Wzgórzu – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne “Ośrodek Na Wzgórzu” znajduje się w miejscowości Udryn. Po wielkiej fascynacji dalekimi krajami polska wieś Udryn będzie dla Państwa powrotem do korzeni, obcowaniem z ich dobrodziejstwami w pierwotnym wydaniu. Gospodarze wierzą, że Państwo nabiorą przekonania do jazdy konnej, jeśli wcześniej nie mieliście Państwo z nią styczności. Ich konie to zwierzęta spokojne, zdyscyplinowane, dobrze traktowane i odwdzięczające się zaufaniem oraz posłuszeństwem.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Udrynie

Udryn – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim, w gminie Jeleniewo. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa suwalskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 25 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...