Agroturystyka Nad Wielkim Szelągiem – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne Nad Wielkim Szelągiem znajduje się w miejscowości Kątno. Ten obiekt położony jest na skraju wsi Kątno otoczonej lasem i przylegającej do jeziora, Szeląg Wielki. Działka wokół domu o powierzchni 0,5 ha w odległości 80 m od brzegu jeziora, 8 km od Ostródy daje wspaniałe miejsce na wypoczynek dla tych co marzą o pobycie na Mazurach. Domowe posiłki, wypoczynek aktywny lub leniwy relaks.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Kątnie

Kątno (niem. Tafelbude) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, w gminie Ostróda, nad jeziorem Szeląg Wielki. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa olsztyńskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 46 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...