Agroturystyka Jagoda – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne Jagoda znajduje się w miejscowości Łaźniewek. Ponad trzydzieści miejsc noclegowych znajduje się jedynie niecałe 30 km od Warszawy. Oferują gościnę ludziom ceniącym sobie spokój, ciszę i domową atmosferę. W trosce o udany nocleg oferują cały dom, wyłącznie dla gości.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Łaźniewie
Łaźniewek – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Błonie. Miejscowość należy do rzymskokatolickiej parafii św. Antoniego w Łaźniewie. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 23 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...