Agroturystyka Modrzewiowe Wzgórze – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne Modrzewiowe Wzgórze znajduje się w miejscowości Promno. Znajduje się w połowie drogi między Gnieznem a Poznaniem w Parku Krajobrazowym Promno. Dom usytuowany jest na wzgórzu, na skraju modrzewiowego lasu, otoczony łąkami i stawami. Z posesji roztaczają się malownicze, morenowe krajobrazy, będące natchnieniem dla goszczących tam artystów.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Promnie

Promno – osada w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Pobiedziska. Według Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych jest to stara nazwa miejscowości Promno-Stacja, nazwę zmieniono w 2008 roku.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...