Agroturystyka Kłoda – gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne Kłoda znajduje się w miejscowości Kłoda. Gospodarstwo zapewnia noclegi w przyjaznej atmosferze, udany wypoczynek zarówno dla osób aktywnych i tych ceniących sobie kontakt z naturą. Głównymi atutami tej agroturystyki są bardzo dobre warunki noclegowe oraz doskonała typowa domowa kuchnia.

Aby przejść do strony www gospodarstwa kliknij tu.

Kilka słów z Wikipedii o Kłodzie

Kłoda – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie kozienickim, w gminie Magnuszew. Wieś szlachecka położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie wareckim ziemi czerskiej województwa mazowieckiego. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa radomskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Pogoda

Interaktywna mapa

Poniżej w komentarzu możesz dodać opinię o tym gospodarstwie.

(Visited 63 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...